Дорога до села Бистрець Верховинського району пролягає вздовж Чорного Черемошу приблизно 10 км. та повертає рукавом праворуч.
Село не має відкритих пейзажів через різкий залісений підйом пагорбів по обох сторонах, рівнина дуже обмежена, тому село протягається довгою прямою дорогою з хатками біля неї.
Щодо економічної доцільності земель у цьому районі.
Приблизно 2008 році Хмельницький посередник від імені ПАКИСТАНЦІВ (я випала коли почула хто скуповував землю, і за які кошти, за кошти «СМЕРТІ») масово купували верхів’я та низовину за готівку. Нахабність та тиск на емоції створили аферу на пів Бистриця. Дані землі на сьогодні перепродані. У центрі села два недобудованих котеджі. Пару садиб здають під зелений туризм.
Замітка
Гуцули дуже емоційні, дуже вразливі та повні гонору люди. Кожне покоління гуцулів дуже ображене на скупщиків земель котрим вони продали за безцінь, так вони постійно наголошують, землі.
Торг можливий завжди. Часто люди-купці купують землі в людей у котрих є миттєва велика потреба в них. Знову ж таки в гру вступають емоції, а потім нарікання…
Перспективність
Напевно тут колись буде пару лижних трас пов’язаних із Дземброньою, так говоріть всі.
У селі зараз встановлюють гідроелектростанцію.
Вигадки
Побачивши труби, місцеві розпустили чутку про точно заплановані канатні дороги, а ж дві.
Ніколи не прислухайтеся до місцевих слухів, бо на прямій дорозі створять вам пейзаж у їх селі другого Буковелю.
Вартість землі
1000 – 1500 дол./сотий (таку ситуацію в ціні спричинили минулі чутки про гігантську лижну базу).
Контакти хто продає землю
Потяк Ганна: 097 872 16 42 (коли будете телефонувати скажіть будь-ласка що за порадою Минько Наталі з Тернополя. Може колись заслужу на знижку)